Pravidelný občasník originálního humoru

chlívek Sport

Jedu za páterem! (a/..)

Pouť je rozhodnutí něco strpět pro dobro duše své nebo jiných. Rozhodnutí vydat se na cestu, být Bohu blíž, svou cestu hledat. Může to být odhodlání nechat se Bohem milujícím Otcem uzdravit. Nečekejte povídání o výkonech, i když cykloputování k tomu více svádí tou hloupou snahou zvládnout to před ostatními, nebýt poslední, obstát. Nakonec jde o to najít se v Boží milující náruči.

Hřebenáč vyhrála píseň Hospodinu

Hledají se dvě partnerky na Hřebenáče 2014, vyzýval Janův polední email před závodem. Cože? Vždyť nemám s kým běžet takových let, před třemi roky to bylo s kolegou totálně fiasko. Neměla jsem ho do toho tahat. Není dobré věřit si a nebýt připravený, jak mi nechtěně předvedl.

Prázdninové vzpomínání - Provence 2012

Pyrenejské slunce ve mně žhne stále stejně intenzivně plápolá mezi úsměvy nad mým každodenním loučením se s postelí už tak dlouho.. Rozloučila jsem se konečně s věčně nespokojeným dětským klientem a sen zve mě dál ten jeden. Teď jen zpětně přislíbený pohled na moji zamilovanou Francii podruhé.

Na G2.CZ se sešly dvě desítky návrhů triček a hlasuje se čí design vyhraje

Na www.g2.cz jsou připraveny k hlasování dvě desítky návrhů potísků triček - tamní soutěž je tak momentálně ve finále. Pravda, dva návrhy se do finále nedostaly, neb návrhy byly, ehm, poněkud nemravné. Každopádně teď už je to jenom o tom, který z návrhů vyhraje (takže koukejte pomoci hlasovat) a výherce se tak bude moci těšit z takřka vlastního trička.

Trest pro Řepku: Stop na sedm zápasů

Trest pro Řepku: Stop na sedm zápasů? Je to dost? Je to málo? Bude to pro Řepku vůbec něco znamenat? A jaký to vlastně dává příklad pro případné následovníky (rozuměj násilníky na hřišti). Je Řepkovo chování, včetně útoku na kameramana televize, menším zlem než hajlování j iného sportovce? Ten dostal směšnou pokutu. Řepka nedostal ani tu.

Daniel Křetínský na to ale říká : Pořádá se tu hon na čarodějnice. Opravdu se něco takového dá vysledovat? V rozhovoru je Křetínský přesvědčen, že disciplinární komise vynese exemplární trest. Inu, stop na sedm zápasů moc exemplárně nevypadá. V zahraničí se za podobné věci dává totiž nejenom stop (jak v rozhovoru zjistíte, tak do konce sezóny), tak ještě vysoká pokuta.

Ještě máme co dohánět ...

DM vítězný konečně doma

(DM-triatlon Dřevěný muž)“Hele, ta co loni a předloni vyhrála, tak ta do toho letos jde,” referuje mi Klárka. Bývalá vítězka deseti triatlonů Dřevěný muž, naposledy před třemi lety, mi tak naznačuje, že si nemusím trhat triko po vítězství. Přihasila mi trochu nervíky, jak voda zasyčela moje ješitnost. Copak tak špatně skrývám touhu alespoň 1x v tom svým, mnou pokřiveným životě, vyhrát?

Parkování....

...člověk by neřekl, že taková celkem nezajímavá činnost může být zdrojem tolika úsměvných, nebo naopak velmi nepříjemných situací. Parkuje se podélně, napříč, na přechodech pro chodce, v parkovacích zónách, na parkovištích, v garážích...někdo normálně, někdo precizně, někdo jako prase...co naděláme?

Psí námluvy během - kolem … nejen za karafiátem

„Počasí, že by psa nevyhnal! Tak leda se s ním pořádně proběhnout!“ burácel polní tlampač. Pořadatel povzbuzoval účastníky dvoudenního závodů psů a jejich pánů, paniček…

Tak tomu říkám stárnout proti hodinovým ručičkám! (1/4)

Můj první Dřevěný muž (DM) loni: 2:33:44 total time na treku, letos: 2:21:09 na silničce, díky Bohu ve zdraví a bez kolapsu, sama bych to tak naprosto nemohla zvládnout. (DM: plavání: 500m, běh: 5 km, kolo: 60 km)

Soft tenis - můžete mi někdo vysvětlit co to je?

Včera jsme s M. koukali v televizi na zprávu o (snad) prvním mistráku v soft tenisu - ani M. nevěděla, co to vlastně "soft tenis" je - myslela si, stejně jako já, že jde o tenis s takovými těmi pěnovými míčky, co se hraje třeba na dovolené. Jenže v televizi tam pálili míčky rychlostí, která tomu neodpovídá a míček rozhodně pěnový nebyl. Hledal jsem informace na webu - asociace soft tenisu má neexistující stránky. All4sport.cz má prozměnu "vyčerpávající" (screenshot) informace. A přes Google jsem nabyl pocitu, že "soft tenis" je čistě české specifikum (což je zajímavé zjištění). Pomožte mi o tom něco zjistit prosím.

Tak mi to pohodově běhalo, a stávám se turistou, a víc spáčem

Za všechno může čas, koukám za uběhlými třemi lety a přidávám si, co může za letošní mou absenci na běhu místní desítky.

Se SPINNINGEM do boje!?! - Pokračování

A že jsme v pokračování nedoufali...

Se SPINNINGEM do boje!?!

První hodina je prý nejhorší. Omyl. První hodina je na umření! Buďte se mnou začátečníky!

Totálně šťastná! Udělala jsem Dřevěného muže. (2/3)

Už se na mě pánové nedívali tak přezíravě, jako na začátku. Snad, troufnu si tvrdit, naopak, najednou se zájmem, neskrývaným. Něco asi jako, co vedle tebe dělá ten tatík. Pavel ale jako by mládl. Stále mě všude doprovázel.

Rodeo na divoké vodě - tip na víkend

Martin Betík mě poprosil o upozornění na Mistrovství ČR v rodeu na divoké vodě. Pokud nevíte co o víkendu 23-24.8, tak zamiřte na slalomový kanál v Pražské Tróji (fotogalerie). Více informací na www.cnawr.cz

Jeden jim všem káže...

Jeden jim všem káže...Sport a násilí? Zbožňování a vzápěti zatracování? Ujeté nervy a bitva na in-linech? Co víc si mohou média přát, dřívější modla se chová jako buran. Teď mu to všichni mohou vrátit zpět a po vlně slávy a zbožňování bude následovat tvrdý návrat na zem a exemplární zviditelnění mrzkého počinu této hokejové modly. Rok co rok se hokejisté navzájem napadají způsobem, nad kterým zůstává rozum stát. Rok co rok sledujeme agresivní vygumované fanoučky hokeje a fotbalu. Přesto je hokej a fotbal mediálně vyzdvihován do nebes a z hráčů  jsou činěny modly a vzory. Nic si nenamlouvejme, jsou to uplně normální lidé.

Hokej? To je jenom pro silný chlapy!

To by v tom byl čert abyste nepochopili o čem ten Hokej vlastně je. Kostěj to sice furt chce MedvídkoviPú vysvětlovat, ale myslím že to není třeba. Sada exklusivních fotografií (zdroj: Internet, pochopitelně) to jednoznačně dokládá. Takže neflákat, jedeme

Nezapomínejte na Špačky

aneb malé obrázkové zamyšlení nad tím, proč Kostěj vlastně spojuje špačky s hokejem. Že by nějaká nová pravidla?

Jágr? Jágr? Co na něm ti lidé vidí...

Je to legrační figurka co má vlastní oříškové máslo. Hm... Kult osobnosti? Nekritické obdivování? Nebo je to jenom exhibicionista?

Co na tom sportu ti lidé vidí?

Stačí vzít Google a podívat se jaké zvěrstvo vlastně ten sport je. Nejlépe jeho povahu ukáží fotografie, zobrazující tu sílu lidského utrpení, to neštěstí, zmar a bolest.


( page 1 of 1 ) ( number of articles: 21)